PL EN DE

Dane teleadresowe

ZPUH KOMFORT

 

Os. Cechowe 22

64 - 840 Budzyń

NIP 766-000-08-43

 

KONTO BANKOWE:

Bank Zachodni WBK S.A. 1 O/Chodzież

86 1090 1317 0000 0000 3100 0490

 

SEKRETARIAT: 

tel. +48 67 28 43 694

tel. +48 67 28 43 483

tel. +48 67 28 44 422

fax +48 67 28 34 515

 

www.komfort.net.pl

e-mail: komfort@komfort.net.pl

DZIAŁ HANDLU

 

Dyrektor ds. Handlu

Adam Kubacki

 

tel. +48 67 28 34 525

tel. +48 605 822 538

e-mail: adam@komfort.net.pl



DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

 

Kierownik Działu Handlowego

Lidia Majewska

 

tel. +48 67 28 34 516

e-mail: sprzedaz@komfort.net.pl

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH EXPORT

Agata Łucka
tel. + 48 695 255 720
e-mail: agata@komfort.net.pl

 
DZIAŁ USŁUG

Mariusz Furmann +48 603 320 656  laser@komfort.net.pl

Maciej Gołębiowski+48 693 548 748 laser1@komfort.net.pl

                            +48 603 320 209       laser2@komfort.net.pl    

Allan Liberkowski +48 603 321 262   allan@komfort.net.pl

Marcin Słaby +48 603 320 985       marcin@komfort.net.pl

 

Telefony dodaktowe:

tel. +48 67 28 34 545

tel. +48 67 28 34 544

 

DZIAŁ PRODUKCJI

 

Dyrektor ds. Produkcji

Maciej Cyran


tel. +48 67 28 34 529

tel. +48 603 650 744

e-mail: maciej@komfort.net.pl

 

 

Kierownik Działu Zakupów i Planowania Produkcji

Małgorzata Sell Bryniarska

 

tel. +48 67 28 34 532

e-mail: zaopatrzenie@komfort.net.pl



DZIAŁ SZKOLENIA I KADR

 

Ewa Skoczyńska


tel. +48 67 28 34 517

e-mail: kadry@komfort.net.pl



Regeneracja części

 

Krzysztof Kin

 

tel. +48 67 2834 539

e-mail: krzysztof@komfort.net.pl

 

stat24.com