Jesteśmy dumni z blisko

50-letniej tradycji

Nasza historia rozpoczęła się w 1972 roku od produkcji części zamiennych do samochodów i maszyn rolniczych. Dziś zatrudniamy ponad 190 wykwalifikowanych pracowników i specjalizujemy się w kompleksowej obróbce metali.
Współpracujemy z liderami branży samochodowej, kolejnictwa, budownictwa oraz wielu innych gałęzi przemysłu, do których dostarczamy nasze produkty jako firma usługowa oraz producent części OEM.
Naszą mocną stroną jest prawie 50 - letnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz nasi pracownicy, którzy dbają o każdy szczegół powierzonego nam projektu.

Dlaczego

KOMFORT?

Długoletnie doświadczenie oraz dynamiczny rozwój sprawił, że dziś jesteśmy uznaną i szanowaną firmą w branży obróbki metali oraz spawalnictwa.

Na przestrzeni ostatnich 50 lat zmieniliśmy się z małego zakładu rzemieślniczego w silną i sprawnie działającą firmę międzynarodową zatrudniająca blisko 200 osób z łączną powierzchnią roboczą ponad 20.000 m kwadratowych.

JAKOŚĆ

potwierdzona certyfikatami

Wieloletnie doświadczenie oraz wymagania stawiane przez naszych Klientów pozwoliły nam na zdobycie certyfikatów jakościowych niezależnych jednostek certyfikujących. Kontrola naszych produktów odbywa się podczas każdego procesu produkcyjnego i dotyczy wszystkich wytwarzanych artykułów, czego następstwem jest wysokie zadowolenie Klientów na poziomie 99,2%

© Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Komfort 2020